نخستین هفته‌نامه تخصصی حمل و نقل

HAMLONAGHL WEEKLY

TWEEKLY.IR

امروز: ۱۳۹۸ جمعه ۱۵ آذر | Friday 6 Dec 2019 | اِجُّمعَة ٨ ربيع الثاني ١٤٤١
پربیننده‌ترین:
تبلیغات
پروازنما تین نیوز
کیوسک
شماره: 189 | ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۲ آذر
کد خبر: ۱۹۹۱۴
تشریح انتظارات از معاونت حمل‌ونقل از سوی یوناتن بت‌کلیا

در انتظار تحول

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در تشریح انتظارات از معاونت حمل‌ونقل وزارت راه‌وشهرسازی، گفت: انتظار می‌رود با حضور ریاست جدید در این پست، حمل‌ونقل کشور با تحولاتی همراه شود. به گزارش «حمل‌ونقل»، نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی شمال کشور با اشاره به سوابق شهرام آدم‌نژاد در وزارت راه‌وشهرسازی، اظهار کرد: آدم‌نژاد یک از چهره‌های مبتکر در بخش‌هایی است که مسئولیت آن را عهده‌دار بوده است. امید که در مسئولیت جدید خود نیز بتواند به اهدافی که برای معاونت حمل‌ونقل وزارت راه‌وشهرسازی در نظر گرفته شده است دست یابد. یوناتن بت کلیا، به این موضوع نیز پرداخت که بخش حمل‌ونقل باید از بی‌سامانی خلاصی پیدا کند.

 

یکی از مشکلاتی که امروزه کشور با آن درگیر است معضلاتی هستند که سیستم حمل‌ونقل کشور با آن مواجه است و در آن اتحادیه‌ها، انجمن‌ها و رانندگان هر یک به نحوی با چالشی دست و پنجه نرم می‌کنند و با مشکلات عدیده‌ای روبه‌رو هستند. وی به عدم رسیدگی به مشکلات اخیر رانندگان اشاره داشت و ابراز داشت: موضوع بیمه، لاستیک و بارنامه‌ها باید در اولویت رسیدگی معاونت حمل‌ونقل قرار بگیرد و پس از آن مسائل حمل‌ونقل عمومی و توسعه و نوسازی آن در رتبه بعدی رسیدگی گنجانده شود زیرا مردم و رانندگان از این رهگذر دچار چالش هستند. بت‌کلیا در توضیح وظایف معاونت حمل‌ونقل وزارت‌راه وشهرسازی، افزود: همراهی با مدیریت شهری یکی دیگر از مواردی است که آدم‌نژاد باید به آن توجه ویژه نشان دهد، زیرا مدت زیادی است که مردم در استفاده از حمل‌ونقل عمومی با مشکلات فراونی روبه‌رو هستند و رهاورد این مسائل استفاده روزافزون از خودروهای تک‌سرنشین است.

 

وی به ارتباطات خوب آدم‌نژاد در تعامل با بخش‌های مختلف وزارت‌راه وشهرسازی اشاره کرد و گفت: برای نِیل به اهداف در معاونت حمل‌ونقل وزارت راه‌وشهرسازی وی باید اقدام به تشکیل کارگروه‌هایی برای همکاری با تمامی ارگان‌های ذی‌ربط بکند. به گفته عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، رسیدگی به امور حمل‌ونقل از درون اتاق‌های در بسته ممکن نیست.

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
عنوان صفحه‌ها
نظرسنجی